Uzmanlarımız hızlı ve modern tasarımlar için iş başında!

Uzman Eğitim Programı

Uzmana Tasarlat platformu; iç kadrosunda bulanan 20'den fazla tasarım uzmanı, front end developer, back end developer ve dijital pazarlama uzmanının yanı sıra freelancer'lara da açıktır. 

Nasıl Uzman Olunur?
Uzman Eğitim Programı

Uzman başvuru formumuzu doldurarak takımımızda freelance ya da tam zamanlı çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu başvuru formunu doldurmuş olmanız beraber çalışacağımızı garanti etmemektedir. Uzmanımız olduğunuzda kazanç oranlarınız eğitimden önce telefon ya da e-posta aracılığıyla size aktarılmaktadır.

Uzman Başvuru Formu
Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?
Uzman Eğitim Süreci

Uzman eğitim süreci, uzman adayımızın başvuru formunu doldurması ve uzmanımız olarak onaylanmasından sonra açılan ilk eğitimimize kayıt olmasıyla başlar. Eğitimler online olarak gerçekleştirilir ve ücretsizdir. Eğitimlerimiz uzmanımızın başvurduğu alana bağlı olarak  1 - 5 gün aralığında sürmektedir.

Eğitim Kayıt Formu
Uzman Eğitim İçeriğinde Neler Anlatıyoruz?


Uzmana Tasarlat Ekipleri Ne iş Yapar? Nasıl Yapar?

→ Uzmana Tasarlat ekipleri geliştirdiği modüller ve kullandığı sistemler ile çok hızlı çalışan web sitelerini kısa sürede profesyonel şekilde üretirler. Uzman eğitim programında uzman adaylarımıza (eğer web tasarım uzmanı olarak çalışacaksa) kullandığımız sistemlerden ve geliştirdiğimiz modüllerden bahsedilerek örnek bir web sitesinin hazırlanış aşamaları öğretilir. 

→ Uzmana Tasarlat ekipleri önceden belirlenmiş Servis Seviye sürelerine sadık kalarak çalışmalarını yürütür. Bu kapsamda (eğer uzman adayımız teknik çağrı merkezi personeli olarak çalışacaksa) teknik çağrı merkezimizin işleyişi ve servis masası ekiplerimizin görevlerinden bahsedilerek, süreç kontrollerini nasıl ve hangi sistemler üzerinden işlettiğimiz hakkında uzman adaylarımıza kapsamlı bilgi iletilir.

→ Uzmana Tasarlat ekipleri belirlediği standartlara göre web siteleri için seo çalışmaları yürütmektedir. Eğer uzman adayımız Dijital Pazarlama alanında çalışacaksa Seo ve Sem konularında detaylı teknik bilgiler ve süreçlerimiz aktarılır.

→ Uzmana Tasarlat ekipleri her gün çok sayıda görsel tasarım hizmeti yürütmektedir. Eğer uzman adayımız Grafik tasarım alanında çalışacaksa kullandığımız programlar ve görsel standartlarımız detaylı olarak aktarılır.

Uzmanlık Sistemi Tanıtımı 

→ Uzman adaylarımıza Uzmana Tasarlat uzman sistemine giriş ön koşulları hakkında bilgi iletilir. Uzman adaylarımız eğer lokasyonumuz bünyesinde çalışmayacaksa Türkiye'nin her neresinde olursa olsun, uzmana tasarlat ekibinin bir parçası olabilir ve  web sitesi tasarımı, görsel tasarım ve dijital pazarlama hizmetlerinin destek ve danışmanlık süreçlerini üstlenebilir.