Uzmanlarımız hızlı ve modern tasarımlar için iş başında!

Blog Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Dijital Dünya'da bilmeniz gereken her detayı ayrıntılarıyla yazdık. Eğer bir girişimci ya da işletme sahibiyseniz bu yazılar sizler için önemli ayrıntılar içermektedir.

ut-blog-web-sitesi-fiyatlari

Web Sitesi Fiyatları


01.07.2021 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

Günümüzde yaşanan pandemi sonrası işletmeler Web siteleri sayesinde marka bilinirliği oluşturmanın yanı sıra, satış ve pazarlama işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir hale geldi. Bu durum Web Sitelerini zorunlu bir ihtiyaç haline getirdi. Bir çok işletme sahibi ve girişimci de internette web sitesi fiyatları nedir sorusuna yanıt aramaya başladı.

Yazının devamı >

Web Tasarım Firmaları Nasıl Çalışır?


06.07.2021 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

Pandemi şartlarını göz önünde bulundurursak web sitelerinin kullanıcı oranları önceki senelere göre %100 artmış durumda. Şirketin kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun web sitesi müşteriyi cezbedemesse satış oranlarını yada marka bilinirliğini arttıramaz. Web sitenin kalitesi ise tasarım firmalarının çalışmasına bağlıdır.

Yazının devamı >
ut-blog-web-tasarim-firmalari-nasil-calisir
ut-blog-web-tasarim-firmalari

Web Sitesi Nasıl Kurulur?


06.07.2021 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

Çağımızın gelişmiş teknolojisi içerisinde çok önemli bir yere sahip olan Web Site’lerinin nasıl oluşturulduğunu hiç merak ettiniz mi? Özellikle 2000 ve sonrasında daha çok kullanıcıya hitap etmeye başlayan web siteleri girişimci, kurumsal ya da çok daha üst düzey bir şirket fark etmeksizin herkesin birinci önceliği haline geldi.

Yazının devamı >
ut-blog-log-firmalari-nasil-calisir

Logo Tasarım Fiyatları


06.07.2021 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

Günümüzde logo tasarımına önem gösterilmemektedir. Maliyet açısından gereğinden az değer verilmektedir. Markalar şirketler vs. logonun ne kadar önemli olduğunu hala bilmemektedirler. Bu nedenle hem düşük maliyetli hem de profesyonel logo tasarımım olsun isterler.

Yazının devamı >
ut-blog-profesyonel-logo-tasarimi

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?


06.07.2021 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

Markanızın ismi kurumsal kimliğinizin birinci adımıdır. Sonraki adım ise bu ismi ve markanızın amacını yansıtan logonuzu tasarlamak olmalıdır. Logonuzu tasarlarken hangi tasarım tekniğini kullanacağınızı titizlikle düşünmelisiniz. Kullanacağınız yazı şekli, kullandığınız renkler, oluşturduğunuz görsel tasarımlar markanızı destekleyici olmalıdır.

Yazının devamı >
ut-logo-tasarimi

Logo Tasarımı Neden Önemlidir?


06.07.2021 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

Logo, bir şirketinizin kurumsal kimliği en önemli öğesidir. Logo tasarımı, şirketinizin yazı fontu ve amblemin belirlendiği bir vektör çalışmadır. İyi tasarlanmış bir logo şirketinizin akılda kalıcılığını ve rakiplerinizden ayırt edilebilmesini sağlar.

Yazının devamı >
ut-blog-profesyonel-logo-tasarimi

Günümüzde Seo'nun Önemi Nedir?


05.07.2022 | Uzmana Tasarlat tarafından yazıldı.

SEO yani Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) anlamına gelir. Bir web sitesinin sistemsel olarak tüm alt yapısından başlayarak, arama motorlarında, siteyi ön plana çıkaracak kapsamlı ve detaylı bir çalışmayı içinde barındırır.

Yazının devamı >